SCHULLER drôtená kefa 5-radová

SCHULLER drôtená kefa s drevenou rúčkou sa používa na odstránenie hrubých nečistôt (napr. hrdza) z kovov a ďalších odolných materiálov. Je osadená piatimi radami oceľových štetín z vlnitého drôtu.

Dostupnosť Na sklade
Kód: 41805
2,40 € / ks 1,95 € bez DPH
SCHULLER drôtená kefa 5-radová

Parametre SCHULLER drôtená kefa 5-radová

  • Počet rád štetín: 5
  • Rúčka: drevená nelakovaná

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Schuller Eh’Klar je rakúskou rodinnou firmou s viac než 35-ročnou tradíciou. Pod značkou Schuller dodáva profesionálne i hobby náradie a pomôcky pre lakovačov a maliarov.

Na základe dôkladne nastavených kritérií vyberá kvalitné výrobky s najlepším pomerom cena/výkon. Značka Schuller tak ponúka široké portfólio štetcov, štetiek, valčekov, brusív a ručného náradia za vynikajúce ceny.

Výrobca: Schuller Eh'klar GmbH, Im Astenfeld 6, A-4490 St. Florian, Rakúsko, tel. +43 7224 68 200, email office@schuller.eu

 

Podobné produkty

SCHULLER drôtená kefa zahnutá
2,90 €

Zahnutá drôtená kefa SCHULLER sa používa na odstránenie hrubých nečistôt z kovov a ďalších...

41900
Schuller zahnutá drôtená kefa dlhá
5,10 €

Dlhá zahnutá drôtená kefa sa používa na odstránenie hrubých nečistôt z kovov a ďalších odolných materiálov....

41910
SPOKAR drôtená kefa 5-radová
2,80 €

SPOKAR drôtená kefa (oceľová kefa) s plastovou rúčkou sa používa na odstránenie hrubých nečistôt z kovov a...

41702