MASNER elektrická excentrická brúska s odsávaním

MASNER  elektrická excentrická brúska s odsávaním prachu je určená pre prípravné aj dokončovacie práce v autolakýrnictve, stolárstve i domácej dielni. Vyznačuje sa  vynikajúcou stabilitou pri práci pri nízkych aj vysokých otáčkach. Pohyb brúsneho kotúča zaručuje optimálnu kvalitu brúsenia. Vrecúško na prach je možné využiť za všetkých podmienok, najmä ak nie je možné použiť priemyselný vysávač.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: L5317
44,90 € / ks 37,42 € bez DPH
MASNER elektrická excentrická brúska s odsávaním
MASNER elektrická excentrická brúska je vybavená pogumovanou hlavnou rukoväťou pre pohodlnú prácu a nastaviteľnou pomocnou rukoväťou pre zvýšenie tlaku na brúsený povrch. Brúska je vybavená rotačným tanierom o priemere 150 mm so suchým zipsom a 6 odsávacími otvormi. V balení je vrecúško na prach a náhradné uhlíky.

Parametre MASNER elektrická excentrická brúska s odsávaním

  • Napätie: 230 V – 50 Hz
  • Rozmer brúsneho papiera: kotúč o priemere 150 mm         
  • Rozsah otáčok: 6 000 – 13 000 ot./min.
  • Príkon: 430 W
  • Hmotnosť: 2,25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

MASNER je značka kvalitního a spolehlivého ručního nářadí a příslušenství pro profesionální aplikace i použití v domácí dílně. Zaměřuje se hlavně na nářadí pro autolakýrníky i autoservisy. V její nabídce najdete kromě jiného leštičky, brusky, stříkací pistole, stojany, umývací nářadí apod.