APP striekacia pištoľ na podvozky a dutiny (UBS)

APP striekacia pištoľ na podvozky a dutiny je určená na striekanie ochranných antikoróznych nástrekov na podvozky automobilov a ochranných nástrekov do dutín automobilov. Tryska na podvozky zaručuje optimálne rozprášenie nanášanej antikoróznej hmoty. Je vybavena regulací množství vzduchu. Nylonovú hadičku do dutín je možné ohnúť aj do veľmi malých polomerov.

Dostupnosť Na sklade
Kód: 110104
21,30 € / ks 17,75 € bez DPH
APP striekacia pištoľ na podvozky a dutiny (UBS)

Oblasť použitia APP striekacia pištoľ na podvozky a dutiny (UBS)

Striekanie podvozkov, prahov (podbehov), lemov blatníkov apod.

Striekacia pištoľ na spodky je v základnom vyhotovení dodávaná práve pre striekanie spodkov a podvozkov. Striekaciu pištoľ je k práci nutné len pripojiť na prívod stlačeného vzduchu a k spodnej nasávacej časti priskrutkovať kartušu s nástrekovým ochranným materiálom.

Striekanie dutín

Na striekanie dutín je potrebné odskrutkovať trysku pre nástrek podvozkov a spodkov a na to isté miesto naskrutkujte samostatnú striekaciu hadičku na dutiny. Kartuša s ochranným voskom do dutín sa opäť naskrutkuje k spodnej nasávacej časti.

Technické parametre APP striekacia pištoľ na podvozky a dutiny (UBS)

  • Pracovný tlak: 2 - 8 barov
  • Potrebná kvalita stlačeného vzduchu: vyčistený
  • Spotreba vzduchu: 250 - 300 l/min
  • Dĺžka hadičky do dutín: 50 cm
  • Hmotnosť: cca 375 g
  • Regulácia množstva vzduchu: áno
  • Typ pripojenia: na rýchlospojku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

APP je poľský dodávateľ materiálov pre opravy laku karosérie automobilov, nákladných automobilov a autobusov. S tradíciou od roku 1994, APP kladie dôraz na vysokú kvalitu, bohatú ponuku a kvalifikované odborné poradenstvo.

V oblasti opráv laku karosérií APP ponúka tmely, plniče, autolaky, antikorózne hmoty, brusivá, striekacie pištole apod. Sortiment APP obsahuje výrobky nielen pre autolakovanie, ale i klampiarske práce, autokozmetiku, osobné ochranné pomôcky a mechanické diely. APP exportuje svoju produkciu do viac ako 20 krajín Európy.